شنبه, 05 دی 1394 ساعت 13:05

برگزاری دومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در عمان

در راستای توسعه و تقویت روابط تجاری جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان ، سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسقط  با مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت ایران، دومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در مسقط را برگزار می کند . این نمایشگاه تخصصی به مدت پنج روز از 6 لغایت 10 بهمن ماه 1394 مقارن با 26 لغایت 30 ژانویه 2016 برگزار خواهد شد.

 دومین نمایشگاه اختصاصی کشورمان در عمان بدنبال استقبال کم نظیر بازرگانان و فعالان تجاری عمانی از نخستین نمایشگاه اختصاصی ایران در مرکز نمایشگاههای بین المللی مسقط در سال گذشته، برگزار می شود .

 سفارت جمهوری اسلامی ایران و سازمان توسعه تجارت ایران برای برگزاری هر چه بهتر این رویداد مهم تجاری برنامه های مختلفی را در دستور کار خود دارند و انتظار می رود که تعداد بازدیدکنندگان از نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته افزایش قابل ملاحظه ای داشته باشد.

لازم بذکر است کشور عمان ، علاوه بر پتانسیل های بالا خود برای ارتقاء روابط تجاری با ایران ، بجهت موقعیت جغرافیایی و سایر عوامل تاثیرگذار ،  بهترین مسیر برای تجارت با شرق آفریقا و یمن می باشد و لذا این نمایشگاه فرصتی مناسب برای معرفی توانمندی های بازرگانانی است که با  کشورهای شرق افریقا و یمن مراوده تجاری دارند .

 علاقمندان برای شرکت در نمایشگاه مذکور می توانند با شرکت آوین افزار  با آدرس الکترونیکی   این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و تلفن 22020248 ، بعنوان مجری معرفی شده از سوی سازمان توسعه تجارت ایران تماس گرفته و ثبت نام نمایند.

بخش دیپلماسی عمومی و رسانه ای سفارت جمهوری اسلامی ایران –مسقط